Pierwszy event – wystartował!

Wczoraj w nocy premierę miał pierwszy tygodniowy ewent. Chcesz dowiedzieć się co zyskasz, kończąc je? Oraz czy można spodziewać się ich więcej w przyszłości – przeczytaj koniecznie.

Ostatnie odkrycia w plikach gry wskazywały na szereg nowości, które mają trafić do gry w kolejnych aktualizacjach. Jedną z nich były cotygodniowe ewenty. Pierwszy z nich wystartował wczoraj w nocy.

Po zalogowaniu się do gry otrzymamy tajemniczą wiadomość od Polo i Nady. Zaproszą nas oni do odwiedzenia anomalii w celu omówienia ważnego odkrycia. Kiedy udamy się do nich po szczegóły poinformują nas o… Bez spojlerów!

Pierwsza misja jest dość ciekawa a nagrody cenne. Rozwiązanie zagadki prowadzi do uzyskania nowej waluty w grze którą jest „Quicksilver”, czyli trzeci rodzaj środka płatniczego. Wykonując tygodniowe zadania, będziemy nagradzani właśnie nim. Zarobione w ten sposób „srebrniki” wydamy na egzotyczne emotki, ozdoby bazy, elementy customizacji i wiele innych. W sumie około 50 ulepszeń, których nie zdobędziemy w żaden inny sposób. Im więcej celów misji zrealizujemy, tym więcej rzadkich itemów trafi w nasze posiadanie. Więc jeśli nie odpaliłeś jeszcze gry, masz na to cały tydzień!

Hello games poinformowało, również że jest to jeden z pierwszych takich wydarzeń, a kolejne trafią do gry już wkrótce. Dlatego ładujcie skafandry, napełniajcie paliwem silniki startowe i ruszajcie ku przygodzie!

Czekamy też na Wasze komentarze odnośnie w/w ewentu.