Galaktyczna mapa Atlasa – wielka nowość w grze!

Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry nie tylko wiele ważnych poprawek, trafiła do niej też Galaktyka Atlasa!

Przed ostatnią aktualizacją, gracze byli zdani na siebie podczas swoich wypraw. Sposobem na poznawanie odwiedzonych już planet była „ścieżka pielgrzyma”. Hello Games poszło o krok dalej i ułatwiło kosmicznym turystom poruszanie się po galaktyce. Galaktyka Atlasa, którą znajdziecie TUTAJ, pozwoli Wam łatwo zlokalizować planety, które gracze odwiedzili podczas eskapad.

Będziecie mogli odnaleźć swoje położenie, sprawdzić dokąd poprowadzi Was teleport po wpisaniu odpowiedniej sekwencji glifów a nawet sprawdzić jaka rasa dominuje w danym układzie. Narzędzie zostało wydane bezpośrednio przez studio, dlatego aktualizowane będzie na bieżąco. Po mapie poruszamy się intuicyjnie, używając myszki w przeglądarce. Każdy z kwadratów po przybliżeniu zamienia się w mniejsze trójkąty po których kliknięciu otrzymamy informacje na temat danego regionu. Poznamy odkrywcę, opis, zobaczymy zdjęcia oraz w/w koordynaty portalu.

Na mapie będą pojawiać się też lokalizacje przyszłych ewentów podobnych do tego właśnie trwającego. Czekamy więc na Wasze komentarze odnośnie tego rozwiązania i zapraszamy do dyskusji!