Tygodniowy ewent – opis i nagrody. Najnowsze fixy.

Pewnie zastanawiacie się nad nagrodami za cotygodniowy ewent. Jeśli tak – przeczytajcie koniecznie.

W odpowiedzi na zeszłotygodniowe zainteresowanie tygodniowym wyzwaniem, Hello Games pragnie podziękować wszystkim aktywnie biorącym w nim udział oraz zaprosić do kolejnego wydarzenia. Co więc czeka nas w tym tygodniu?

Specjalista Polo kontynuuje badania nad przejściem galaktyki w dziwną fazę. Zeszłotygodniowe wykopaliska pozwoliły odszyfrować szereg ukrytych wiadomości? Polo postanowił zająć się w tym tygodniu badaniami biologicznymi zapraszając wszystkich podróżników do wzięcia udziału w eksperymencie. Zadaniem Waszym będzie poszukiwanie kreatur oraz wchodzenie z nimi w interakcję, co pozwoli zgromadzić dane za, które zostaniecie nagrodzeni srebrem! Przygotowałem, również dla Was nowe nagrody, oto one:

Szereg ozdób do Waszej bazy

Nowy hełm, stylizowany anomalią kosmiczną.

Portrety Nady i Polo

Emotka pozwalająca Wam wyrazić radość 🙂

Dodatkowo otrzymaliśmy kilka ważnych poprawek:

  • Naprawiono problem z zapisem i przenoszeniem baz dzielonych z innymi graczami.
  • Dodano nową formę ataku horrorów bilogicznych:
  • Dodano dynamiczną tesselacje (poprawiony rendering poprzez dzielenie obrazu 3D na mniejsze części) dla konsol PS4 oraz XBOX

  • Nowa opcja customizacji naszej postaci pozwalająca zmienić kształt sylwetki

  • Możliwość bindowania elementów szybkiego menu

Jak wspomnieliśmy wcześniej naprawiono też błąd czarnego ekranu powodujący brak możliwości dołączenia do rozgrywki oraz problem znikających statków, podczas wczytywania gry ze starszych zapisów. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o tym ciekawym contencie?!