Aktualizacja 1.60 i nowe wyzwanie!

Kolejna aktualizacja trafiła do gry a wraz z nią…

Witajcie podróżnicy!

Studio pragnie podziękować wszystkim fanom gry za aktywność dotyczącą zgłaszania błędów oraz content artystyczny jaki napływa do studia. Autorzy zapewniają, że każda kolejna aktualizacja wniesie do gry jeszcze więcej. Dlatego oprócz zmian kosmetycznych wraz z najnowszą łatką zawitało nowe zadanie tygodniowe! Tym razem nasi specjaliści z anomalii wysyłają nas na niebezpieczną misję związaną ze strażnikami.

Jeśli jednak posiadacie jakieś „substancje”, które widzicie po raz pierwszy, zbierzcie je i udajcie się do stacji handlowej, lub znajdźcie inny sposób na spieniężenie ich.

Wracając do misji. W tym tygodniu przyjdzie nam stawić czoła strażnikom patrolującym galaktykę. Za nasz trud zostaniemy oczywiście nagrodzeni srebrem, za które zakupimy najnowsze nagrody:

Statuetki rzadkiego gatunku kreatury. 

Portrety znanego nam podróżnika.

Dron , którego umieścicie w bazie. Cichy ale niezawodny robot będący kompanem podróżników szukających drogi powrotnej do domu.

Taneczny gest, pozwoli podzielić się momentem triumfu.

Pamiętajcie, jeśli któreś z Was przegapiło poprzednią misję, jest ona również dostępna w tym tygodniu. Wiemy już też, że wkrótce do naszej dyspozycji będą inne sposoby zdobywania srebra!!! Każdy kolejny update ma zawierać więcej nowości. Jako fani czekamy z niecierpliwością a Was kochani zapraszam do komentowania 😉