Nowa gra Hello Games, czy No Mans Sky ucierpi?

Zastanawiacie dlaczego tępo prac nad No Mans Sky zwolniło? A może Hello Games poddało się, jeśli chodzi o grę? Ten artykuł rozwieje Wasze wątpliwości!

Poprzedni rok był wielkim sukcesem dla Hello Games. No Mans Sky wraca do łask, kilka prestiżowych nagród i nominacji, kolejna gra pod tytułem The Last Camp Fire.

Co więc w nowym roku czeka NMS?

Możecie być spokojni, mimo zwolnienia tępa prac w ostatnich miesiącach nasza ukochana gra ma się dobrze! Studio prowadzi rekrutację nowych pracowników oraz boryka się z reorganizacją drużyny, prace jednak trwają w zaciszu zespołu. Musimy pamiętać, że dodatki do nms są darmowe, więc studio poszerza działalność o nowe tytuł, jednak No Mans Sky pozostanie projektem numer 1. W przygotowaniu jest kolejne DLC, trwają prace nad możliwością customizacji elementów gry takich jak np. malowanie pojazdów. Coraz częściej mówi się też o większej integracji graczy między sobą, wymiana, handel oraz misje typu COOP. Studio zapewnia, że nie popełni tego samego błędu i gra bezustannie będzie rozwijana. Kontakt prasowy ze społecznością powróci pełną parą na początku lutego i już wtedy światło dzienne ujrzą nowe pomysły Hello Games odnośnie świata gier. Oczywiście o zmianach, będziemy informować Was na bieżąco! Pozostaje nam uzbroić się więc w cierpliwość i dopingować HG w kolejnych pomysłach. Przypominamy że na naszej stronie znajduje się w pełni Polskojęzyczny system zgłaszania pomysłów oraz błędów, które są przekazywane do studia.