No Man’s Sky – najszybciej rozwijającym się tytułem 2018

Rok ciężkiej pracy opłacił się Hello Games. Studio zgarnęło nagrodę za najszybciej rozwijający się tytuł 2018 roku. Zostawiając w tyle konkurentów takich jak Fortnite.

TechRaptor to społeczność graczy oraz jeden z największych portali dostarczających newsy ze świata gier i nie tylko. Jak co roku postanowili rozdać nagrody tytułom, które okazały się największymi hitami danego roku. Rok 2018 stał się szczególny dla studia Hello Games. Po raz pierwszy pojawiła się bowiem kategoria najszybciej rozwijającego się tytułu roku w, której to pierwsze miejsce zdobył właśnie No Man’s Sky!!!

Jeśli jesteście ciekawi jakie tytuły były nominowane oto ich lista:

  • Fortnite
  • Hollow Knight
  • Monster Hunter: World
  • No Man’s Sky
  • Overwatch

NMS miał więc nie lada konkurentów. Wygrał jednak miejsce pierwsze ustępując odpowiednio: 3. Fortnite oraz 2. Monster Hunter. Mimo że jak pamiętamy, gra miała kiepski start, wkład i wysiłek Hello Games w celu dotrzymania obietnicy danej graczom po premierze opłacił się.

Portal uznał grę za rozbudowaną, utrzymującą poziom rozgrywki oraz oczywiście prężnie rozwijającą się  w kierunku zapewnienia graczom ciągu aktualizacji oraz nowości. My oczywiście przyłączamy się do gratulacji i oczekujemy kolejnego roku, obfitującego w nowe dodatki!