KONKURS #2 Do zgarnięcia jedna z gier!

Zgodnie z obietnicą złożoną przez nas na naszej grupie. Gdzie to Wy mieliście zadecydować jak szybko ruszy drugi konkurs – udało się. W dobę zdjęcie nazbierało ponad 40 lajków, dlatego zapraszamy Was do nowej zabawy!

Konkurs będzie miał charakter fotograficzny. Chcemy aby każde z Was wykonało w No Man’s Sky najzabawniejsze, lub najbardziej artystyczne, uznane przez Was za arcydzieło, mroczne albo najładniejsze zdjęcie z gry. Screenshoty, wysyłacie na adres: konkurs@nomanssky.pl z dopiskiem „Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia” oraz, krótkim opisem w jakich warunkach powstało. Mail z którego otrzymane będzie zdjęciem, będzie tym na który wysłana zostanie nagroda!!!

Administracja oceni zdjęcia pod różnymi względami, najlepsze 3 trafią na Naszego facebook’a i to Wy zdecydujecie, które najbardziej Wam się podoba. W ostatecznym więc głosowaniu będą mogli pomóc Wam wasi znajomi. Do wygrania tym razem są dwie gry:

Konkurs potrwa tydzień, pierwsze trzy zdjęcia opublikujemy w kolejną sobotę. Dodatkowo zdjęcia zwycięzcy użyjemy w jednym z naszych newsów!!!

Udanych łowów, na dobry kadr oczywiście 😉