Jesteś z nami podróżniku?

Jeśli chcesz dowiedzieć się co oferuje nasza społeczność podróżniku, przeczytaj to koniecznie!!!

Zapewne niedawno zauważyliście wzrost aktywności w naszej społeczności (przynajmniej Ci, którzy są z nami na Discordzie oraz grupie). Otóż doszło do małej fuzji tegoż portalu wraz z grupą facebookową poświęconą właśnie No Man’s Sky. Dzięki temu staliśmy się największą społecznością NMS w Polsce.

Nie stałoby się tak gdyby nie nasi podróżnicy – czyli Wy!

Zaznaczyć chcemy, że jako społeczność nie gramy tylko w NMS i na naszym Discordzie znajdziecie coś dla siebie. Discord jest też najszybszym sposobem otrzymania odpowiedzi na Wasze pytania.

Atutem komunikatora jest możliwość posiadania go na telefonie oraz rozbudowana funkcja komunikacji tekstowej – jednym słowem messenger gracza. Dlatego nie zwlekaj i klikaj obrazek poniżej:

 Kolejnym czego, może część z Was nie wiedziała to fakt posiadania własnego układu w No Man’s Sky. Roboczo nazywanego przez nas „Nowe Gniezno”. To miejsce, które każdy z Was zwiedzić musi!!! Bogaty w faune i florę, minerały oraz bazy tych, którzy postanowili się w nim osiedlić. Układ znajdziecie, używając poniższych glifów portalu w galaktyce Euclid:

Jeśli zdecydujecie się odwiedzić Nas – zostawcie po sobie ślad!!!

Zapraszamy też oczywiście do zamkniętej grupie na facebooku oraz naszej steamowej grupy podróżników.

Na koniec przypomnę tylko o konkursie, który po jutrze dobiegnie końca – macie więc  jeszcze czas na nadsyłanie prac!