Beyond – jeden z 3 nowych update’ów!

Od blisko 8 miesięcy, HG nie dawało znaku życia – aż do wczoraj. Kiedy to jeden mały post na twitterze wstrząsnął galaktyką. Oto co wiemy o przyszłych planach Hello Games.

Ten oto niewielki post wywołał nie lada poruszenie w sercach podróżników. Tuż za nim do sieci trafił zwiastun najnowszego dodatku nazwanego: „Beyond”.

Kiedy to serca graczy coraz wolniej pompowały adrenalinę wywołaną nowościami jakimi uraczyło nas Hello Games, zastrzyk w postaci wczorajszych newsów przyspieszył ją nawet dwukrotnie.

Aktualizacja ma składać się z trzech elementów, której pierwszą częścią ma być właśnie Beyond. Dostaniemy nowy, przebudowany system multiplayer, który nie będzie ograniczał graczy chcących pozwiedzać razem  galaktykę. Będziemy mogli spotkać się z kim chcemy i gdzie chcemy, wspólnie przemierzając bezkres kosmosu. Wygląda na to że nie będziemy też ograniczeni już liczbą graczy; większa grupa = większa zabawa. Bardzo możliwe, że do gry wraz z dodatkiem trafią elementy MMO takie jak klany, system awansów oraz nowe zadania multiplayer. Twórcy zaznaczyli, że aktualizacja nie będzie zawierać żadnych ukrytych kosztów, mikro transakcji ani dodatkowo płatnych subskrypcji!!!

Studio przeprasza za zwłokę, oraz pragnie podziękować wszystkim graczom, którzy nie poddali się w swoich wyprawach. Prace nad kolejnymi dodatkami będą kontynuowane na bieżąco, możemy więc być pewni że to nie ostatni taki news. Dajcie znać w komentarzach czego spodziewacie się po pozostałych dwóch elementach aktualizacji o której powiadomimy Was już niebawem!