W oczekiwaniu na „Beyond”.

Od dłuższego czasu nie słyszeliśmy nic na temat najnowszego dodatku – czas to zmienić!

 Od kilku miesięcy studio nie wypuściło żadnego przecieku na temat najnowszego dodatku do gry. W sprawy aktualizacji są wtajemniczeni redaktorzy oraz Ci, którzy przetestowali najnowszy update.

Jeśli zapomnieliście jak gra zmieni się po aktualizacji, odświerzamy pamięć.

Jednym z kluczowych zmian będzie współpraca gry z środowiskiem wirtualnej rzeczywistości oraz przebudowa systemu rozgrywki wieloosobowej. Nie będziemy już ograniczeni tylko do czterech graczy.

Dlaczego czekamy tak długo? Otóż jak większość z nas wie, Hello Games to małe studio, które przygodę z grą No Mans Sky rozpoczeło z małym falstartem pod wpływem nacisku firmy Sony. Na opóźnienia składają się też liczne poprawki techniczne działania gry oraz inna gra nad którą studio pracuje równie zawzięcie.

Beyond ma ukazać się na przełomie lipiec / sierpień z przewagą tego drugiego.

Jeśli posiadasz grę oraz gogle wirtualnej rzeczywistości nie musisz się martwić o dodatkowe koszty. Aktualizacja będzie darmowa i z marszu otrzymasz dostęp do trybu VR. Jeśli jednak nie posiadasz takowego sprzętu, warto zawitać na naszego Discorda, ponieważ szykuje się konkurs w którym do zgarnięcia będzie sprzęt firmy Oculus. Oczywiście nie są one  wymogiem aby zagrać w najnowszy dodatek.

Fanów zapraszamy zaś 9 lipca na konferncję z dyrektorem Hello Games – link.