Planeta – Polska

Witajcie podróżnicy!!!

Chcielibyśmy przywitać się z Wami oraz zaprosić Was do poszerzania grona naszej społeczności. Dlatego podzielimy się kilkoma informacjami związanymi z community Polska!

Pamiętajcie oficjalna strona jest tylko jedna, jest nią nomanssky.com !!! Pozostajemy jednak w kontakcie z autorami gry i w miarę możliwości odpowiadamy na Wasze pytania.

 

Skład administracyjny strony zapoczątkowały dwie osoby. Tak jak i Wy staliśmy się pasjonatami gry, poznając ją od podszewki. Jednak kilkoro z Nas chciało poszerzać grono zainteresowania grą a najlepszym tego sposobem jest stworzenie społeczności. Dlatego skontaktowaliśmy się z Hello Games i poinformowaliśmy ich o naszym pomyśle.

Uzbrojeni w „błogosławieństwo” staramy się szerzyć dobre słowo w galaktyce. Filarem całej przygody jesteście jednak Wy – Polscy gracze No Man’s Sky, którzy niosą pomoc sobie nawzajem ale i nam, wspierając nas w rozwoju tej idei.

Co do Naszej społeczności, aby wszystko miało ręce i nogi musimy trzymać się pewnych zasad, dlatego sami utworzyliśmy grupy kontaktu z nami oto najważniejsze z nich:

Nasz fanpage – znajdziecie tu newsy, memy, śmieszne obrazki oraz wszelkie informacje o aktualizacjach, które przetłumaczymy dla Was jak najszybciej!

Nasza grupa facebook – stworzyliśmy ją jako warunek istnienia polskiego community hub. Przypominam, że jesteśmy otwarci na współpracę z innymi grupami, społecznościami!!!

Discord – gorąco zachęcamy do logowania się i aktywności.

Na stronie znajdziecie, również odnośniki do oficjalnych stron autora. Jeśli znajdziecie błąd w grze i mimo wszystko nie wiecie jak go zaraportować lub macie problemy z językiem angielskim, śmiało wysyłajcie je do Nas poprzez kanały społecznościowe, maila lub Discord. Warunkiem przekazania zgłoszenia do autorów, jest dokładny opis błędu, ewentualnie screen oraz podania platformy na jakiej on wystąpił. Po wszystkie inne odpowiedzi zapraszamy do naszej grupy na facebooku. Jeśli uda się osiągnąć pewien pułap zainteresowania społeczności będziemy mogli wystartować z konkursami związanymi z grą, nagradzając Was za aktywności oraz wyłaniając osoby najbardziej zaangażowane w „życie” gry.

Nie pragniemy być konkurencją dla innych grup, ponieważ przyświeca nam jeden cel – dobra zabawa w NMS!!! Dlatego wszelakie formy hejtu, będą przez Nas ignorowane. Administracja jest dość wiekowa i ma dość problemów natury nerwowej własnych pociech 🙂 Dlatego obowiązuje kultura oraz poszanowanie wartości oraz poglądów innych.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zabawy!