Więcej multinarzędzi pojawi się w grze!

Mamy możliwość posiadania większej ilość slotów, statków oraz fregat dlaczego więc ograniczamy się do jednego multi – narzędzia? Poznaliśmy plany dotyczące wprowadzenia kilku MT (multitool) do gry.

Gracze ostatnimi czasy dość mocno spoglądają w przyszłość gry. Jako że maszyna aktualizacyjna ruszyła pełną parą wraz z problemami z płynnością gry pojawiły się też coraz liczniejsze wymagania odnośnie contentu w grze. Jednym z nich jest dostęp do większej liczby multi – narzędzi. Wydawcy gry dość mocno pracują nad polepszeniem wielu jej aspektów w chwili obecnej rozpoczęto prace liniowo nad prowadzeniem poprawek i naprawą błędów gry oraz wdrażaniem nowych technologii oraz elementów gry. Jednym z nich stało się podstawowe wyposażenie podróżnika. Kilka updateów temu do gry trafił podział MT w którym to każdy cechuje się innymi parametrami:

 

 

Jedne bardziej sprawdzają się w walce z kolei drugie w wydobyciu surowców.

Jak się okazało gracze dostaną do dyspozycji kilka narzędzi naraz, możliwość ich zmiany będzie dostępna na frachtowcu. Użytkownicy reddita wpadli też na pomysł zawarcia konstrukcji narzędzi w postaci blueprintów ale naszym zdaniem jest to pomysł, który odbierze troszkę uroku samej grze. Roadmap zawiera informację dotyczącą rozbudowy interakcji gracza z multi – narzędziem jednak nie dostał on jeszcze oficjalnego oznaczenia. W imieniu Polskiej społeczności podpisaliśmy się pod pomysłem posiadania chociażby 3 narzędzi. Kolejno do wydobycia, walki oraz skanowania. Jeśli pomysł Wam się podoba – zostawcie ślad w postaci komentarza!