O nas

Witajcie podróżnicy!!!

Oficjalną Polską społeczność gry tworzą gracze. Commuinty to powstało z myślą ciągle rozwijającego się zainteresowania grą. Pozostając w kontakcie z twórcami gry, chcemy dostarczać Wam nowości związanych z produkcją, pomocy potrzebnej do przetrwania w galaktyce oraz ciekawych konkursów w których będziecie wygrywać kopie gry dla siebie lub znajomych oraz inne gadżety.

Zapraszamy do aktywności wszystkich fanów gry, niezależnie od wieku lub platformy na której przemierzacie bezkresy kosmosu. Do Waszej dyspozycji jest nasza oficjalna strona na facebooku oraz podpięta pod nią grupa. Stworzyliśmy dla Was również Discord w celu prowadzenia konwersacji oraz wspólnych rozgrywek podczas gdy jesteście online.Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzania Nas poprzez w/w źródła.

Jeśli jesteś administratorem, moderatorem innej społeczności powiązanej z grą – skontaktuj się z nami poprzez facebook’a, discord lub drogą mailową pod adresem administracja@nomanssky.pl. Chętnie nawiążemy współpracę, powiększymy nasze grono administracyjne lub połączymy siły. Nasz zespół będzie nagradzany kluczami do gier (nie tylko nms) oraz gadżetami związanymi ze światem gier komputerowych.

Jeśli aktywnie zajmujesz się tworzeniem contentu związanego z grą: grafik, filmów na youtubie, streamów i chciałbyś podjąć współpracę, zapraszamy do rozmów poprzez wcześniej wymienione źródła!!!